Úklid domácností, bytů a kanceláří Praha
Purehouse pravidelný úklid

Chtěli byste mít domácnost nebo kancelář opět jako ze škatulky? Trápí vás však nedostatek času, který chcete využít zcela jinak, než uklízením? Nedělejte si žádné starosti, protože i přes to může vaše domácnost či kancelář vypadat podle vašich představ. Od toho jsou naše profesionální úklidové služby Praha.

Úklid domácností a bytů Praha i úklid firem Praha včetně úklidu bytových a panelových domů Praha můžete s radostí přenechat týmu specialistů, kteří se pečlivě postarají o veškeré vaše individuální požadavky. Odborně proškolena paní na úklid Praha 5 i na úklid Praha 4, 6, 8, 9, 10 a okolí jako například úklid Benešov či úklid Beroun provádí tuto činnost s radostí a vše začíná individuálním posouzením oblasti úklidu v souznění s představami klienta a následnou realizací.

Pro ranní i večerní úklid kanceláří či dokonce noční úklid firem Praha 5, 6, 8, 9, 10 můžete využít služby, které obsahují i úklid činžovních domů Praha, generální úklid i úklid sněhu Praha a další údržbu, a to 7 dní v týdnu včetně svátků. Obsahem služeb je i žehlení a mytí oken.

Máte zájem o službu? Kdykoliv nás kontaktujte.
purehouse-email

Kontakt

+420 777 035 383

+420 777 035 767

info@purehouse.cz

purehouse-socialni-site

Sociální sítě